Érdeklődés és támogatás

2019. szeptember 16., címkék: diaszpóra, Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége

„Állam – Egyház – Diaszpóra" címmel szeptember 6. és 9. között Visegrádon tartotta éves közgyűlését és konferenciáját a Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége (NYEMPGYSZ). A kilenc országból összegyűlt negyvenöt résztvevő harmincöt diaszpórában működő gyülekezetet képviselt. A közgyűlés új taggyülekezet felvételéről is döntött.

Isten hozott Tångagärdeben

2013. október 05., címkék: Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége

A Nyugat-Európai Magyar Protestáns Gyülekezetek Szövetsége a svédországi magyar protestánsok gyülekezeti otthonában, Tångagärdén tartotta meg éves találkozóját.